Vytisknout tuto stránku

Proč pracovat u nás

kariera btservisZaměstnanci jsou pro nás klíčovými tvůrci našich úspěchů. Snažíme se jim vytvořit ty nejlepší podmínky pro jejich rozvoj a odbornost.  Jsme společnost s jasně stanovenými cíly a hodnotami, vyžadujeme proto iniciativu od našich lidí a na oplátku jim nabízíme přímou komunikaci a otevřenost. Nemáme potřebu klást na naše zaměstnance nesmyslné nároky.

Firma bt servis sídlící ve Starém Městě u Uherského Hradiště nabízí ty nejlepší služby, proto naši zaměstnanci musí splňovat ty nejvyšší kvality. Pokud si myslíte, že toto splňujete, neváhejte nás kontaktovat.

 

Odesláním životopisu souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BT SERVIS výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BT SERVIS o smazání nebo o opravu osobních údajů.

ZASLAT ŽIVOTOPIS